parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Џастин Бибер/Justin Bieber

Go down 
2 posters
АвторПорака
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath


Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 26
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Џастин Бибер/Justin Bieber Empty
ПишувањеПредмет: Џастин Бибер/Justin Bieber   Џастин Бибер/Justin Bieber Icon_minitimeПет Jул 30, 2010 10:51 pm

Што мислите за него и дали ги слушате неговите песни?

Јас мислам дека е најпрекрасното суштество на цел свет и ги сакам сите негови песни, особено бејби Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Џастин Бибер/Justin Bieber Empty
ПишувањеПредмет: Re: Џастин Бибер/Justin Bieber   Џастин Бибер/Justin Bieber Icon_minitimeВто Сеп 14, 2010 5:56 pm

Многу си го сакам и има екстра песни!
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
 
Џастин Бибер/Justin Bieber
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Музика :: Поп-
Отиди до: