parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Бандини

Go down 
3 posters
АвторПорака
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath


Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 26
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Бандини Empty
ПишувањеПредмет: Бандини   Бандини Icon_minitimeСре Jул 28, 2010 1:06 pm

Серијава е пресупер секогаш ја гледам. Омилени ликови ми се Торал, Нандини и Сандип RedHeart
Вие ја гледате? Што мислите за неа? Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi


Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Бандини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Бандини Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 12:28 am

не ја гледам
Вратете се на почетокот Go down
http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Бандини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Бандини Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 2:02 am

И јас ја гледам супер е серијава само малце е спора ама нема врска важно е ТОП омилени ликови ми се Торал,Санто,Нандини,Мунги,Шашанк,Дарамраџ и Кадууу RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath


Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 26
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Бандини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Бандини Icon_minitimeПет Jул 30, 2010 10:45 pm

А мене омилени парови ми се:
Дараманто(ДМ х Санто)
Бирванг(БирвахСаранг)
Кандип(КадухСандип)
КадухШашанк
Парови кои едноставно ги мразам:
МунгихСаранг(Чаоо Мунги, Саранг си е само за Бирва)
Хитми :nervs:
Вратете се на почетокот Go down
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Бандини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Бандини Icon_minitimeСаб Сеп 11, 2010 3:11 pm

MelodyOfDeath напиша:
А мене омилени парови ми се:
Дараманто(ДМ х Санто)
Бирванг(БирвахСаранг)
Кандип(КадухСандип)
КадухШашанк
Парови кои едноставно ги мразам:
МунгихСаранг(Чаоо Мунги, Саранг си е само за Бирва)
Хитми :nervs:


Ама сега испадна дека Саранг е лош, а мене порано многу убав пар ми беа Мунги и Саранг... Ке беа заедно аконе го напраеја лош! emotiocnpc
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
Sponsored content

Бандини Empty
ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Бандини Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Бандини
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Филм :: Серии-
Отиди до: