parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што мислите за него ?

Go down 
2 posters
АвторПорака
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi


Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Што  мислите за него ? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за него ?   Што  мислите за него ? Icon_minitimeСаб Jул 24, 2010 12:27 am

мн ми е смешен


Последната промена е направена од *miss.hudgens* на Саб Jул 24, 2010 5:21 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : го сменав насловот зш имаше мислење во него)
Вратете се на почетокот Go down
http://kogalisjata.forummk.com/
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*


Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Што  мислите за него ? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него ?   Што  мислите за него ? Icon_minitimeСаб Jул 24, 2010 5:21 pm

смешен е и во четвртиот дел е мн убав
иначе симон мими ти го сменав насловот зш искажуваше мислење
Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за него ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Што мислите за него?
» Што мислите за него?
» Што мислите за него
» Што мислите за Паз??
» Што мислите за неа?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Stefano De Gregorio (Lleka)-
Отиди до: