parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што мислите за неа?

Go down 
3 posters
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitimeСре Jул 14, 2010 1:05 pm

Што мислите за Химена (Хоуп)?
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*


Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 1:16 am

па смешна е , но малвина повеќе си ја сакам
Вратете се на почетокот Go down
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath


Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 26
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitimeПет Jул 30, 2010 10:33 pm

Иста е како мајка и, болидче, ама слатко Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за неа?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Што мислите за Паз??
» Што мислите за неа?
» Што мислите за него
» Што мислите за него ?
» Што мислите за Камило?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Jimena Baron (Esperanza Bauer)-
Отиди до: