parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Притсусност/Отсусност

Go down 
3 posters
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeВто Jул 13, 2010 10:52 pm

Јас во петок ке одам во грција на виекнд,а ако не одиме на викенд ке одиме само на еден ден во петок!
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*


Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 9:55 pm

здраво, јас бев отсутна некаде десетина години и еве ме сега со побелена коса се враќам xD
Вратете се на почетокот Go down
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 2:19 am

xaxaxax xD

Пс. Велком бек.. :D
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*


Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 7:48 pm

thanks you thanks you, глеам тука само една дама останала .. многу не нема, ах бре.. на се повеќе и повеќе погребни церемонии сум повикана Crying
Вратете се на почетокот Go down
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 2:30 am

*miss.hudgens* напиша:
thanks you thanks you, глеам тука само една дама останала .. многу не нема, ах бре.. на се повеќе и повеќе погребни церемонии сум повикана Crying

хааха.. Умре и форумов шо да се прај.. :(
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
Anna-Mariya*
Нов член
Нов член
Anna-Mariya*


Број на мислења : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-06-23
Age : 28

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 2:42 am

Хај не бев укл. некое време па сега сум на поседок кај админот Ангела и решив да се укл. .. Па не бев тука некое време па еве ме мен пак...
Вратете се на почетокот Go down
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*


Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:17 pm

Мене професија ми е гробар иначе .. ако има потреба кажете
Ана Марија, се надевам дека ќе бидиш поредовна :D
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Притсусност/Отсусност
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: