parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 ПРАВИЛА

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

ПРАВИЛА Empty
ПишувањеПредмет: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА Icon_minitimeВто Jул 13, 2010 10:45 pm

Ова се правила на форумов кој мора да се почитуваат!


1. Не пишувај пост врз пост (бан од три дена)

2. Не навредувај друг член поради негово мислење, припадност на различна вера, сексуална определеност, ниво на сталеж или слични ствари... (бан од една недела)

3. Не навредувај ги администраторите или модераторите и почитувај го зборот кога нешто ке ти кажат! (бан од две недели)

4. Напад на форумов (доживотен бан)

5.Не спамирај (доживотен бан)

Кој нема да ги почитува ке има соодветна казна бан!

А за тоа колку спамира зависи, но вие да гледате да не спамирате оти ке добиете бан!!!
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
 
ПРАВИЛА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: