parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пример за големината на вашиот потпис

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Пример за големината на вашиот потпис Empty
ПишувањеПредмет: Пример за големината на вашиот потпис   Пример за големината на вашиот потпис Icon_minitimeВто Jул 13, 2010 10:38 pm

Потписите најголеми треба да бидат

500x300
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Пример за големината на вашиот потпис Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пример за големината на вашиот потпис   Пример за големината на вашиот потпис Icon_minitimeНед Фед 13, 2011 4:52 pm

Вака ке има промена на големината на посписите нај голема димензија ке биде 500х200 (само админите и помишниците админ ке може да имаат поголема димензија од 500x200 само не семме дури ни поголема затоа што го грди изгледот ана форумот) ... Happy
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
 
Пример за големината на вашиот потпис
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: