parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Прашања до овластените лица на форумот

Go down 
3 posters
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Прашања до овластените лица на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Прашања до овластените лица на форумот   Прашања до овластените лица на форумот Icon_minitimeСаб Мар 27, 2010 2:08 am

Самото име на темата кажува се.. :flower: :flower: :afro:
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*


Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Прашања до овластените лица на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Прашања до овластените лица на форумот Icon_minitimeСре Aвг 25, 2010 1:18 am

Форумот е отворен за гости?!
Вратете се на почетокот Go down
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi


Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Прашања до овластените лица на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Прашања до овластените лица на форумот Icon_minitimeПет Aвг 27, 2010 2:43 am

*miss.hudgens* напиша:
Форумот е отворен за гости?!
daaa
Вратете се на почетокот Go down
http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Прашања до овластените лица на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Прашања до овластените лица на форумот Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:11 pm

simon mimi напиша:
*miss.hudgens* напиша:
Форумот е отворен за гости?!
daaa

Незнам како се затвора за гости... ако знае некој нека ми пише по ПП.. :D
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*


Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Прашања до овластените лица на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Прашања до овластените лица на форумот Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:13 pm

епа вака треба секој форум посебно да го заштитуваш. одиш во админ панелата и таму одиш во права и од секаде ги бришиш гостите (оди на напредни опции :D )
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Прашања до овластените лица на форумот Empty
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Прашања до овластените лица на форумот Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овластените лица на форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» За овластените лица на форумов!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: