parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што мислите за него?

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Што мислите за него? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за него?   Што мислите за него? Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 4:01 pm

Тука пишувајте што мислите за Тачо.
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
 
Што мислите за него?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Што мислите за него
» Што мислите за него ?
» Што мислите за него?
» Што мислите за неа?
» Што мислите за Паз??

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Nicolaz Riera(Tacho)-
Отиди до: