parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Биографија

Go down 
2 posters
АвторПорака
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi


Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Биографија Empty
ПишувањеПредмет: Биографија   Биографија Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 12:44 am

Пабло Мартинез(Симон)
Тој е роден на 7 Ноември 1987 година,и се родил во La Plata(Argentina),негов надимак е Поли,а омилена боја му е сината,и најмногу си го сака јадењето кое му го подготвува неговата мајка,омиелн филм му е Gladiador,а CD Best of the Beast de Iron Maiden,најмногу ја сака песната Fear of the Dar de Iron Maiden,и често во слободното време игра тенис а воедно тоа му е и омилен спорт,исто така е несигурен како неговата девојка Росио,а доблесто му е што е многу мирен,затворен и не се љути многу,омилена книга му е El Principito,a ужива кога е на планина(тоа е неговото омиелно место),со себе секогаш носи прстен за кој верува дека му е среќен..
Вратете се на почетокот Go down
http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Биографија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Биографија   Биографија Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 1:27 am

Ќе го сменам името во Биографија ;))
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi


Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Биографија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Биографија   Биографија Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 1:29 am

ok
Вратете се на почетокот Go down
http://kogalisjata.forummk.com/
Sponsored content

Биографија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Биографија   Биографија Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Биографија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Биографија
» Биографија
» Биографија
» Биографија!!!
» Биографија!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Pablo Martinez(Simon)-
Отиди до: