parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Fan Club na Lali I Gaston Od Teen Angels SedeMakedonija

Go down 
АвторПорака
yoyo9
Нов член
Нов членБрој на мислења : 1
Reputation : 0
Join date : 2011-04-20

Fan Club na Lali I Gaston Od Teen Angels SedeMakedonija Empty
ПишувањеПредмет: Fan Club na Lali I Gaston Od Teen Angels SedeMakedonija   Fan Club na Lali I Gaston Od Teen Angels SedeMakedonija Icon_minitimeСре Апр 20, 2011 5:55 pm

Сакаме да создадеме огранок на официјалниот фан клуб на Lali И Gas од Teen Angels во Македонија... Ако сакаш да се зачлениш прати mail на yoyo.gasli@hotmail.com со своите податоди ( Име и Презиме, Возраст, Град/Држава, Twitter/Facebook)... За повеќе информации контактирај ме на facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=100002326746610&sk=wall) или тука :)
Вратете се на почетокот Go down
 
Fan Club na Lali I Gaston Od Teen Angels SedeMakedonija
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Мар- со или без шишки?

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Архива :: Архива-
Отиди до: