parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Објаснување!

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Објаснување!  Empty
ПишувањеПредмет: Објаснување!    Објаснување!  Icon_minitimeПет Фед 11, 2011 8:38 pm

Во овој под форум ке отвараат натпревари овластените лица на форумов и ке доделуваат награди за победникот! Не мора да се натпревари само во Фотошоп! А е и забава како пр. може да се отвори тема училиште за фотошоперство па некој ке го води ке се зачленат ученици и сл. + не мора да не учествуваат овластените лица на форумов можи некој модератор пр. да отвори натпревар и во неа да се пријават и други модератори,уредувачи портал уредувачи,сепер мдоераторри,администартори,поможници админ и сл. До колку не ви е јасно прашајте во темата предлози имам објавено за овој подфорум дека ке ја заклучам темава да не може да се коментира дека ова е само објаснение!
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
 
Објаснување!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Општо :: Натпревари,награди и забава-
Отиди до: