parovi-casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Предлози!

Go down 
2 posters
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*


Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 27
Местолокација : So eugeyRochi

Предлози!  Empty
ПишувањеПредмет: Предлози!    Предлози!  Icon_minitimeПет Фед 11, 2011 8:31 pm

Тука кажувајте предлози за форумов пр. пто ново да отвориме и сл.

Јас само ке најавам дека ке отворам ново потворум кој ке се вика ! Во тој подфорум ке може да отвараат натпревари овластените лица на форумов и ке доделуваат награди за победникот! Не мора да се натпревари само во Фотошоп! А е и забава како пр. може да се отвори тема училиште за фотошоперство па некој ке го води ке се зачленат ученици и сл. како ви се допаѓа? Happy Сега ке отворам....
Вратете се на почетокот Go down
https://ca-parovi.forummk.com
Rochi*
Портал Уредувач
Портал Уредувач
Rochi*


Број на мислења : 17
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05

Предлози!  Empty
ПишувањеПредмет: Re: Предлози!    Предлози!  Icon_minitimeНед Фед 13, 2011 8:32 pm

Супер! Iloveyou Ве молМ НАПРАВЕТЕ И НЕКОЈА ТЕМА НТАМУ ЗА ПОИНТЕРЕСНО!!!!! RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
 
Предлози!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: