parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кристобал Бауер - Tomas Ross

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Кристобал Бауер - Tomas Ross   Empty
ПишувањеПредмет: Кристобал Бауер - Tomas Ross    Кристобал Бауер - Tomas Ross   Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 6:26 pm

Многу си го сакам само барем да г имаше и во 4 сезона :nervs:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Кристобал Бауер - Tomas Ross   Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кристобал Бауер - Tomas Ross    Кристобал Бауер - Tomas Ross   Icon_minitimeСаб Окт 30, 2010 6:33 pm

најмногу си го сакам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Кристобал Бауер - Tomas Ross
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Останатите ликови-
Отиди до: