parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 María Gabriela de Faría

Go down 
АвторПорака
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

ПишувањеПредмет: María Gabriela de Faría    Пон Окт 25, 2010 6:53 pm

María Gabriela de Faría Chacón (Caracas; 11 de septiembre de 1992) es una actriz, animadora y cantante venezolana.

многу ми е слатка и многу убаво глуми... Iloveyou Iloveyou Iloveyou

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 21
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Re: María Gabriela de Faría    Пет Окт 29, 2010 6:04 pm

Многу убаво глуми и многу си ја сакам и најубава е!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
 
María Gabriela de Faría
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Филм :: Актери и Актерки-
Отиди до: