parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Сиело или Паз?

Go down 

Сиело или Паз?
Сиело
Сиело или Паз? Vote_lcap33%Сиело или Паз? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Паз
Сиело или Паз? Vote_lcap67%Сиело или Паз? Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Општо гласови : 3
 

АвторПорака
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Сиело или Паз? Empty
ПишувањеПредмет: Сиело или Паз?   Сиело или Паз? Icon_minitimeСре Jул 28, 2010 1:08 pm

Мене поубава ми е како Паз, со суканиците Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Сиело или Паз? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сиело или Паз?   Сиело или Паз? Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 1:15 am

паазззз Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
Esposito*Suarez

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

Сиело или Паз? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сиело или Паз?   Сиело или Паз? Icon_minitimeНед Aвг 01, 2010 1:22 pm

Сиело ама во прва сезона RedHeart

_________________
Сиело или Паз? 1iz43
Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Сиело или Паз? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Сиело или Паз?   Сиело или Паз? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Сиело или Паз?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Emilia Attias (Paz)-
Отиди до: