parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Бандини

Go down 
АвторПорака
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

ПишувањеПредмет: Бандини   Сре Jул 28, 2010 1:06 pm

Серијава е пресупер секогаш ја гледам. Омилени ликови ми се Торал, Нандини и Сандип RedHeart
Вие ја гледате? Што мислите за неа? Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Чет Jул 29, 2010 12:28 am

не ја гледам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Чет Jул 29, 2010 2:02 am

И јас ја гледам супер е серијава само малце е спора ама нема врска важно е ТОП омилени ликови ми се Торал,Санто,Нандини,Мунги,Шашанк,Дарамраџ и Кадууу RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Пет Jул 30, 2010 10:45 pm

А мене омилени парови ми се:
Дараманто(ДМ х Санто)
Бирванг(БирвахСаранг)
Кандип(КадухСандип)
КадухШашанк
Парови кои едноставно ги мразам:
МунгихСаранг(Чаоо Мунги, Саранг си е само за Бирва)
Хитми :nervs:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Re: Бандини   Саб Сеп 11, 2010 3:11 pm

MelodyOfDeath напиша:
А мене омилени парови ми се:
Дараманто(ДМ х Санто)
Бирванг(БирвахСаранг)
Кандип(КадухСандип)
КадухШашанк
Парови кои едноставно ги мразам:
МунгихСаранг(Чаоо Мунги, Саранг си е само за Бирва)
Хитми :nervs:


Ама сега испадна дека Саранг е лош, а мене порано многу убав пар ми беа Мунги и Саранг... Ке беа заедно аконе го напраеја лош! emotiocnpc
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Бандини   

Вратете се на почетокот Go down
 
Бандини
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Филм :: Серии-
Отиди до: