parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Мисс Хаџинс

Go down 
АвторПорака
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Мисс Хаџинс Empty
ПишувањеПредмет: Мисс Хаџинс   Мисс Хаџинс Icon_minitimeВто Jул 27, 2010 4:52 pm

Еве тема и за тебе Ема. Све знам за тебе, али ај ќе те прашам некои работи.
Ме сакаш ли?
Те нервирам понекогаш?
Коничива Алехандро RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Мисс Хаџинс Empty
ПишувањеПредмет: Re: Мисс Хаџинс   Мисс Хаџинс Icon_minitimeСаб Jул 31, 2010 12:31 am

Еве тема и за тебе Ема. Све знам за тебе, али ај ќе те прашам некои работи.
Ме сакаш ли?- најмногу на целиот свееет!
Те нервирам понекогаш?- нее
Коничива Алехандро - ако значи чао, чао!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Мисс Хаџинс
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Општо :: Форумски Игри :: Hot Seats-
Отиди до: