parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што мислите за Камило?

Go down 
АвторПорака
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Што мислите за Камило? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за Камило?   Што мислите за Камило? Icon_minitimeВто Jул 27, 2010 4:46 pm

Овде искажете си ги мислењата за Камило.
Јас мислам дека е многу фаца чоек, генијалец
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Што мислите за Камило? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Камило?   Што мислите за Камило? Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 1:16 am

навистина е генијалец!!! Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Што мислите за Камило? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Камило?   Што мислите за Камило? Icon_minitimeПет Jул 30, 2010 10:33 pm

А и е убавв Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Што мислите за Камило? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Камило?   Што мислите за Камило? Icon_minitimeВто Сеп 14, 2010 5:53 pm

*miss.hudgens* напиша:
навистина е генијалец!!! Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Sponsored content
Што мислите за Камило? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Камило?   Што мислите за Камило? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за Камило?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Mariano Torre (Camilo Estrella)-
Отиди до: