parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што мислите за него ?

Go down 
АвторПорака
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

ПишувањеПредмет: Што мислите за него ?   Саб Jул 24, 2010 12:27 am

мн ми е смешен

_________________


Последната промена е направена од *miss.hudgens* на Саб Jул 24, 2010 5:21 pm. Мислењето е променето 2 пати. (Reason for editing : го сменав насловот зш имаше мислење во него)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него ?   Саб Jул 24, 2010 5:21 pm

смешен е и во четвртиот дел е мн убав
иначе симон мими ти го сменав насловот зш искажуваше мислење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Што мислите за него ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Stefano De Gregorio (Lleka)-
Отиди до: