parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што мислите за него

Go down 
АвторПорака
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

ПишувањеПредмет: Што мислите за него    Саб Jул 24, 2010 12:25 am

мн е добар и убав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него    Саб Jул 24, 2010 5:19 pm

паметен и сладок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него    Пон Aвг 02, 2010 12:52 pm

срце е RedHeart

_________________

Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него    

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за него
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Gaston Dalmau(Rama)-
Отиди до: