parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Тутуриали

Go down 
АвторПорака
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Тутуриали Empty
ПишувањеПредмет: Тутуриали   Тутуриали Icon_minitimeПет Jул 16, 2010 9:09 pm

овдека поставувајте тутуријали. за мене ако можи еден тутуриал како се прави анимација на фотошоп
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Тутуриали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тутуриали   Тутуриали Icon_minitimeСаб Jул 17, 2010 12:57 am

Ќе ја направам темата во објава!!! Иначе и јас незнам како се прват анимации на Фотошоп emotiocnpc
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Тутуриали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тутуриали   Тутуриали Icon_minitimeСаб Jул 17, 2010 12:49 pm

јас не можев да ја направам во објава зш не сум модератор на овај подфорум Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rochi*
Портал Уредувач
Портал Уредувач
Rochi*

Број на мислења : 17
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05

Тутуриали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тутуриали   Тутуриали Icon_minitimeНед Фед 13, 2011 8:27 pm

Можи да ми кажите како се преави блинки на фотошоп? Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Тутуриали Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тутуриали   Тутуриали Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Тутуриали
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: