parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што мислите за Хустина?

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 21
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Што мислите за Хустина?   Сре Jул 14, 2010 1:06 pm

Што мислите за Хустина?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Хустина?   Чет Jул 29, 2010 1:17 am

многу си ја сакам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
avatar

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 20
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Хустина?   Пет Jул 30, 2010 10:34 pm

Суперска си е, а највеќе ми недостига Хустина со црниот турбан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Хустина?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за Хустина?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Julia Calvo(Justina)-
Отиди до: