parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Притсусност/Отсусност

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeВто Jул 13, 2010 10:52 pm

Јас во петок ке одам во грција на виекнд,а ако не одиме на викенд ке одиме само на еден ден во петок!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 9:55 pm

здраво, јас бев отсутна некаде десетина години и еве ме сега со побелена коса се враќам xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 2:19 am

xaxaxax xD

Пс. Велком бек.. :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 7:48 pm

thanks you thanks you, глеам тука само една дама останала .. многу не нема, ах бре.. на се повеќе и повеќе погребни церемонии сум повикана Crying
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 2:30 am

*miss.hudgens* напиша:
thanks you thanks you, глеам тука само една дама останала .. многу не нема, ах бре.. на се повеќе и повеќе погребни церемонии сум повикана Crying

хааха.. Умре и форумов шо да се прај.. :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Anna-Mariya*
Нов член
Нов член
Anna-Mariya*

Број на мислења : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-06-23
Age : 23

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 2:42 am

Хај не бев укл. некое време па сега сум на поседок кај админот Ангела и решив да се укл. .. Па не бев тука некое време па еве ме мен пак...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:17 pm

Мене професија ми е гробар иначе .. ако има потреба кажете
Ана Марија, се надевам дека ќе бидиш поредовна :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Притсусност/Отсусност Empty
ПишувањеПредмет: Re: Притсусност/Отсусност   Притсусност/Отсусност Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Притсусност/Отсусност
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: