parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Репутација!

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Репутација! Empty
ПишувањеПредмет: Репутација!   Репутација! Icon_minitimeВто Jул 13, 2010 10:26 pm

Мислам дека знаете што е Репутација го има на повеќето форуми! А за тие што не знаат тоа се знакчињата од спротива каде што има + и -. ако клик. + ке му додадеш репут. на членот и мислењето што го напиша... А ако клик. - ке му одзземиш репут. на членот и мислењето.. Се надевам ме разбрафте!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
 
Репутација!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: