parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прашања до овластените лица на форумот

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 20
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Прашања до овластените лица на форумот   Саб Мар 27, 2010 2:08 am

Самото име на темата кажува се.. :flower: :flower: :afro:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Сре Aвг 25, 2010 1:18 am

Форумот е отворен за гости?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Пет Aвг 27, 2010 2:43 am

*miss.hudgens* напиша:
Форумот е отворен за гости?!
daaa

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 20
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Вто Мар 15, 2011 8:11 pm

simon mimi напиша:
*miss.hudgens* напиша:
Форумот е отворен за гости?!
daaa

Незнам како се затвора за гости... ако знае некој нека ми пише по ПП.. :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   Вто Мар 15, 2011 8:13 pm

епа вака треба секој форум посебно да го заштитуваш. одиш во админ панелата и таму одиш во права и од секаде ги бришиш гостите (оди на напредни опции :D )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашања до овластените лица на форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашања до овластените лица на форумот
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: