parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Ангели во Македонија!

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Ангели во Македонија! Empty
ПишувањеПредмет: Ангели во Македонија!   Ангели во Македонија! Icon_minitimeСаб Jул 03, 2010 1:44 pm

Па дека ангели ке идат во македониај еве тема за тоа овде пишувајте- Дали ке одите,Како ќе биди, Што ќе му дадете.. И.Т.Н.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Ангели во Македонија! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ангели во Македонија!   Ангели во Македонија! Icon_minitimeВто Jул 27, 2010 4:28 pm

Јас обавезно ќе идам, ќе биди нешто НЕВЕРОЈАТНО. За да се запознаам со нив, ако треба и пред хотел ќе им дремам Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Ангели во Македонија! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ангели во Македонија!   Ангели во Македонија! Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 1:11 am

па би сакала да дојдат, би сакала да се сликам со нив и сл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Ангели во Македонија! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ангели во Македонија!   Ангели во Македонија! Icon_minitimeПет Jул 30, 2010 10:39 pm

Јас ќе висам пред хотел и ќе се сретнам со нив, ако треба и без спиење ќе останам Iloveyou
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Ангели во Македонија! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ангели во Македонија!   Ангели во Македонија! Icon_minitimeСаб Jул 31, 2010 12:24 am

е јас тешко дека без спиење ќе останам :Laughing:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
Esposito*Suarez

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

Ангели во Македонија! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ангели во Македонија!   Ангели во Македонија! Icon_minitimeНед Aвг 01, 2010 1:05 pm

Нема да идат барем така разбрав некој контактирал со Авалон Продукција и тие од таму рекле дека тоа е само трач!! Crying SadCry

_________________
Ангели во Македонија! 1iz43
Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Ангели во Македонија! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Ангели во Македонија!   Ангели во Македонија! Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Ангели во Македонија!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Ангели :: разговори поврзани со серијата скоро ангели!-
Отиди до: