parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Биографија!

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Биографија!   Саб Jул 03, 2010 1:14 am

Stefano de Gregorio.. Toj e akter vo Argentina! Isto taka toj glumi i vo Argentinskata serija Casi Angeles SO likot Na Sheka!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
 
Биографија!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Stefano De Gregorio (Lleka)-
Отиди до: