parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што мислите за него?

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Што мислите за него?   Пет Jул 02, 2010 4:01 pm

Тука пишувајте што мислите за Тачо.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
 
Што мислите за него?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Nicolaz Riera(Tacho)-
Отиди до: