parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што мислите за неа?

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 4:00 pm

Тука пишувајте што мислите за лали....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 8:12 pm

prekrasna e

_________________
Што мислите за неа? Zkhbuo1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
marta
Нов член
Нов член
marta

Број на мислења : 3
Reputation : 1
Join date : 2010-07-13
Age : 29

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitimeВто Jул 13, 2010 6:25 pm

jas mislam deka lali e ubava no euge e poubava :!: :!: :!: ⭐ :!: :!: :!:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitimeВто Jул 27, 2010 4:47 pm

Диоса, едноставно највеќе си ја сакам. Преубава, паметна, со најдобар стил, преубав глас... RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 1:17 am

преубава еее! слатка и паметна!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content




Што мислите за неа? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за неа?   Што мислите за неа? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за неа?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Mariana Esposito (Mar)-
Отиди до: