parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што мислите за Еуге?

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Што мислите за Еуге? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за Еуге?   Што мислите за Еуге? Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 3:59 pm

Тука пишувајте што мислите за Еуге...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Што мислите за Еуге? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Еуге?   Што мислите за Еуге? Icon_minitimeСаб Jул 03, 2010 12:55 am

super eee

_________________
Што мислите за Еуге? Zkhbuo1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Што мислите за Еуге? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Еуге?   Што мислите за Еуге? Icon_minitimeСаб Jул 03, 2010 1:05 am

Najubava,Najmila,Najdobra,prekrasna,so preubav karakter,so preubav glas kako Angelche ednostavno ja obozhavam FIRST ON MY LIST

EUGEEEEE TEE AMO MAS Y MAS SOS DIVINAAA :king: :queen: :study:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
marta
Нов член
Нов член
marta

Број на мислења : 3
Reputation : 1
Join date : 2010-07-13
Age : 29

Што мислите за Еуге? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Еуге?   Што мислите за Еуге? Icon_minitimeВто Jул 13, 2010 6:19 pm

јас мислам дека еуге е најубавата во цел филм!!!!!!!!!!!!!!!!! euge vos os moy moy lindaa
🐰 :!: :!: :!: :!: :!:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Што мислите за Еуге? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Еуге?   Што мислите за Еуге? Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 1:19 am

ок е. слатка е. во филмот посебно со лука си одговараат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Што мислите за Еуге? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Еуге?   Што мислите за Еуге? Icon_minitimeПет Jул 30, 2010 10:43 pm

Многу е убава, слатка, паметна, прекрасна. Ја обб RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jazmin
Нов член
Нов член
jazmin

Број на мислења : 2
Reputation : 0
Join date : 2010-10-29

Што мислите за Еуге? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Еуге?   Што мислите за Еуге? Icon_minitimeПет Окт 29, 2010 4:18 pm

Пренајуба е ја обо-авам нај многу на светот!!!! в
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Што мислите за Еуге? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Еуге?   Што мислите за Еуге? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за Еуге?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Eugenia Suarez(Jazmin)-
Отиди до: