parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што мислите за него?

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Што мислите за него? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за него?   Што мислите за него? Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 3:58 pm

Тука пишувајте што мислите за него..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Што мислите за него? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него?   Што мислите за него? Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 8:13 pm

mn e ubav

_________________
Што мислите за него? Zkhbuo1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Што мислите за него? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него?   Што мислите за него? Icon_minitimeЧет Jул 29, 2010 1:18 am

паметен и убав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Што мислите за него? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него?   Што мислите за него? Icon_minitimeПет Jул 30, 2010 10:42 pm

Убав и многу паметен. Едноставно суппер Dancing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Што мислите за него? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за него?   Што мислите за него? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за него?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Peter Lanzani (Thiago)-
Отиди до: