parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Биографија

Go down 
АвторПорака
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

ПишувањеПредмет: Биографија   Пет Jул 02, 2010 12:44 am

Пабло Мартинез(Симон)
Тој е роден на 7 Ноември 1987 година,и се родил во La Plata(Argentina),негов надимак е Поли,а омилена боја му е сината,и најмногу си го сака јадењето кое му го подготвува неговата мајка,омиелн филм му е Gladiador,а CD Best of the Beast de Iron Maiden,најмногу ја сака песната Fear of the Dar de Iron Maiden,и често во слободното време игра тенис а воедно тоа му е и омилен спорт,исто така е несигурен како неговата девојка Росио,а доблесто му е што е многу мирен,затворен и не се љути многу,омилена книга му е El Principito,a ужива кога е на планина(тоа е неговото омиелно место),со себе секогаш носи прстен за кој верува дека му е среќен..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Re: Биографија   Пет Jул 02, 2010 1:27 am

Ќе го сменам името во Биографија ;))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

ПишувањеПредмет: Re: Биографија   Пет Jул 02, 2010 1:29 am

ok

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Биографија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Биографија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Pablo Martinez(Simon)-
Отиди до: