parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Што мислите за Паз??

Go down 
АвторПорака
Anna-Mariya*
Нов член
Нов член
Anna-Mariya*

Број на мислења : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-06-23
Age : 23

Што мислите за Паз?? Empty
ПишувањеПредмет: Што мислите за Паз??   Што мислите за Паз?? Icon_minitimeСре Јун 23, 2010 9:34 pm

Kazete gi svoite mislenja za Paz :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Што мислите за Паз?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Паз??   Што мислите за Паз?? Icon_minitimeПет Јун 25, 2010 4:46 pm

слатка, убава, топ коса, добра, непредвидлива итн.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Што мислите за Паз?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Паз??   Што мислите за Паз?? Icon_minitimeПет Jул 02, 2010 12:58 am

мн е убава

_________________
Што мислите за Паз?? Zkhbuo1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Што мислите за Паз?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Паз??   Што мислите за Паз?? Icon_minitimeВто Jул 27, 2010 4:45 pm

преубава, одбра паметна- ДИОСА RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
Esposito*Suarez

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

Што мислите за Паз?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Паз??   Што мислите за Паз?? Icon_minitimeНед Aвг 01, 2010 1:23 pm

кукле, најдобра, паметна, се во едно: ДИОСА МАС ЛИНДА RedHeart Iloveyou

_________________
Што мислите за Паз?? 1iz43
Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
Што мислите за Паз?? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за Паз??   Што мислите за Паз?? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за Паз??
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Актери и Ликови од серијата :: Emilia Attias (Paz)-
Отиди до: