parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 рама и вале

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

рама и вале Empty
ПишувањеПредмет: рама и вале   рама и вале Icon_minitimeНед Мар 14, 2010 2:17 am

што мислите за паров???????????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

рама и вале Empty
ПишувањеПредмет: Re: рама и вале   рама и вале Icon_minitimeВто Јун 22, 2010 6:37 pm

не ми се свиѓа! вале е за симон!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rochi*
Портал Уредувач
Портал Уредувач
Rochi*

Број на мислења : 17
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05

рама и вале Empty
ПишувањеПредмет: Re: рама и вале   рама и вале Icon_minitimeПон Jул 05, 2010 4:17 pm

Najubaviot par na cel univerzum e ovoj!!!!!!! Kako ne ti se sviga debvojche parov??? ne mi jasno mene ovoj par mi e najubav na cel cel cel cel cel cel cel cel univerzum....!!!!!!! (dobro sekoj si ima svoj vkus.no oiva e moje mislenje moram da go kazham :P ).!!....!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

рама и вале Empty
ПишувањеПредмет: Re: рама и вале   рама и вале Icon_minitimeВто Jул 27, 2010 4:33 pm

Многу ми се слатки. Симон си е за Мар, а тоа со Вале јас мислам дека беше само забуна(знаете поминуваа многу време заедно и беа супер пријатели). И мислам дека Симон и Вале го измешаа пријателството со нешто друго, но сепак кој може да верува дека Симон ја заборавил Мар, или пак Вале го заборавила Рама? Sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
рама и вале Empty
ПишувањеПредмет: Re: рама и вале   рама и вале Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
рама и вале
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Ангели :: парови-
Отиди до: