parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Оф топик

Go down 
АвторПорака
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeВто Јун 22, 2010 6:34 pm

мислам дека е доволно јасно во врска со овааа тема.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeВто Јун 22, 2010 10:43 pm

Лелле коку е досадно..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeВто Јун 22, 2010 10:45 pm

ств е досадно.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rochi*
Портал Уредувач
Портал Уредувач
Rochi*

Број на мислења : 17
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeПон Jул 05, 2010 4:26 pm

*miss.hudgens* напиша:
ств е досадно.


Да.. Нема што да се прај јас го разгледувамс амо форумот.. (овој) :) :) :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MelodyOfDeath
Надгледувач
Надгледувач
MelodyOfDeath

Број на мислења : 51
Reputation : 1
Join date : 2010-07-27
Age : 21
Местолокација : With team Taka, fighting with Karin

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeВто Jул 27, 2010 4:50 pm

И шо ми прајте? :Kissme:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeСаб Jул 31, 2010 12:29 am

еве седиме на форумот? ти?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
Esposito*Suarez

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeПон Aвг 02, 2010 2:27 pm

Eej може некој да ми направи потпис и аватар? Happy

_________________
Оф топик 1iz43
Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeВто Aвг 03, 2010 8:49 pm

од кој сакаш јас ќе ти направам Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
Esposito*Suarez

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeНед Aвг 08, 2010 1:09 pm

секако дека сакам! Iloveyou Со Еушии.. фала однапред Happy

_________________
Оф топик 1iz43
Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
Esposito*Suarez

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeПон Aвг 09, 2010 8:01 pm

хеј луѓе погледнете што форум најдов.. Преубав е(секако дека не е поубав од вашиот) посетете го и регистрирајте се.. Ако сакате:

http://angeli.forumotion.com/forum.htm Iloveyou зЗ

_________________
Оф топик 1iz43
Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeЧет Aвг 12, 2010 11:58 am

еве го потписчето:
(600х300)
Оф топик Mariaeugeniasuarez
(400х200)
Оф топик Mariaeugeniasuarezeuge
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
Esposito*Suarez

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeПет Aвг 20, 2010 4:39 pm

Хеј некој случајно да не има download-ер за Фотошоп (кој и да е) си го избришав мојот Crying

_________________
Оф топик 1iz43
Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeПон Aвг 23, 2010 5:36 pm

Esposito*Suarez напиша:
Хеј некој случајно да не има download-ер за Фотошоп (кој и да е) си го избришав мојот Crying

повели

http://ps-land.forumotion.com/go/aHR0cDovL3d3dy5tZ2xkLz9kPUlSUERUN0Iz
Упатства за инсталација
Откако ке распакувате имате два фолдера: crack, Photoshop
1. Во фолдерот Photoshop уклучите „Setup.exe“

2. Внесете ги бараните податоци, а кога ке ви побара сериски број искористите го бројот кој се наоѓа во нотапед фајл.

Стиснете „Finish“ и тоа е тоа. Инсталацијата на триал верзија е готова.


3.Кракување

Двата фајла кои се наоѓаат во фолдерот „crack“, AdobeLM.dll & Tw10122 ископирајте ги во C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS2. Ке ви постави прашање "Do you want to replace existing file with this one", кликнете "Yes to all".

Тоа е тоа, го купивте фотошоп засекогаш.
(преземено од ПС ленд)


овај е ќецот и еве за тројката, иначе незз кај ми е тој линк за двојката ама тријал верзија е
megaupload.com/?d-CVEEOHQX
не сум баш сигурна дека ова е за тројката зш мене не ми отвараше (бавен ми е интернетот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito*Suarez
Модератор
Модератор
Esposito*Suarez

Број на мислења : 26
Reputation : 0
Join date : 2010-08-01

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeСре Aвг 25, 2010 5:00 pm

tnQ многу..

_________________
Оф топик 1iz43
Iloveyou Suarez
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeСре Aвг 25, 2010 11:36 pm

no problem RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeСаб Јан 01, 2011 9:02 pm

Гајс Среќна Нова година Вчера не успеав да се уклучам на форумов да честитам нова година.. Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeНед Мар 13, 2011 9:57 pm

три месеци подоцна ..
СРЕЌНА НОВА ГОДИНА :Laughing:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeПон Мар 14, 2011 2:20 am

*miss.hudgens* напиша:
три месеци подоцна ..
СРЕЌНА НОВА ГОДИНА :Laughing:

хахахха..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Anna-Mariya*
Нов член
Нов член
Anna-Mariya*

Број на мислења : 7
Reputation : 0
Join date : 2010-06-23
Age : 23

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 2:40 am

Хајј.. Иначе јас сум му другарка на Ангела (anky*) админот и сум кај нејзе на поседок Иначе не се укл. некое време па ете ми спомна ангела да се уклучам ако сакам и се уклучив еве.

Иначе како сте? Гледам форумов некако опаднат е скоро никој не се уклучува!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*miss.hudgens*
Модератор
Модератор
*miss.hudgens*

Број на мислења : 79
Reputation : 0
Join date : 2010-06-22

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeВто Мар 15, 2011 8:18 pm

еее добро си видела xD
На 19 гледате ќе ја месечината?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeСре Мар 16, 2011 8:11 pm

Ке ја гледам обавезно.. Ама ако има.. (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 12:52 am

anky* напиша:
Ке ја гледам обавезно.. Ама ако има.. (:
nemase zoso bese oblacnoo

_________________
Оф топик Zkhbuo1
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitimeСаб Фед 04, 2012 12:37 am

Woow! Никој се нема уклучено на форумов од кузнеј кога и јас дури сега се уклучив... Скрос опадна форумов :(((
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Sponsored content
Оф топик Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оф топик   Оф топик Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Оф топик
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Општо :: оф топик-
Отиди до: