parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Gossip Girl/Трачарка

Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Gossip Girl/Трачарка   Саб Мар 05, 2011 3:47 pm

Серијава ја нема на македонските телевизии но може дасе даулноадира или да се гледа на нет.. Јас ја гледам на нет и е многу интересна..
Има 4 сезони. 4 сезона уште се снима...

Ке поставам и форум послем за серијава дека го правам форумот.. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
simon mimi
Супер Модератор
Супер Модератор
simon mimi

Број на мислења : 67
Reputation : 0
Join date : 2010-07-02
Местолокација : oh

ПишувањеПредмет: Re: Gossip Girl/Трачарка   Саб Мар 12, 2011 2:39 am

super serija
!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
anky*
Администратор
Администратор
anky*

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 22
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Re: Gossip Girl/Трачарка   Нед Мар 13, 2011 3:45 am

Mxm.. Преубава е омилена ми е Блаир и Чук..

Еве линк од форумот за оваа серија:

http://gossipgirl.forummk.com/

Не е популарен дека сега е напраен иначе ако можете рекламирајте го.. Јас го рекламирам ама сепак некои велат ке се зачленат и пак не.. :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Gossip Girl/Трачарка   

Вратете се на почетокот Go down
 
Gossip Girl/Трачарка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: Филм :: Серии-
Отиди до: