parovi-casi angeles

parovi-ca
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Предлози!

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
anky*
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 123
Reputation : 1
Join date : 2010-03-14
Age : 20
Местолокација : So eugeyRochi

ПишувањеПредмет: Предлози!    Пет Фед 11, 2011 8:31 pm

Тука кажувајте предлози за форумов пр. пто ново да отвориме и сл.

Јас само ке најавам дека ке отворам ново потворум кој ке се вика ! Во тој подфорум ке може да отвараат натпревари овластените лица на форумов и ке доделуваат награди за победникот! Не мора да се натпревари само во Фотошоп! А е и забава како пр. може да се отвори тема училиште за фотошоперство па некој ке го води ке се зачленат ученици и сл. како ви се допаѓа? Happy Сега ке отворам....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Rochi*
Портал Уредувач
Портал Уредувач
avatar

Број на мислења : 17
Reputation : 0
Join date : 2010-07-05

ПишувањеПредмет: Re: Предлози!    Нед Фед 13, 2011 8:32 pm

Супер! Iloveyou Ве молМ НАПРАВЕТЕ И НЕКОЈА ТЕМА НТАМУ ЗА ПОИНТЕРЕСНО!!!!! RedHeart
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Предлози!
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
parovi-casi angeles :: форум-
Отиди до: